slide-1

HAKKIMIZDA

Astana Hukuk ve Danışmanlık, hukuki sorunları tüm boyutlarıyla ve sonuç odaklı ele alan , özenli ve güvenli bir hizmet sunan seçkin bir hukuk bürosudur.

ÖZENLİ VE GÜVENLİ HİZMET 
Astana Hukuk ve Danışmanlık, avukatlık ve danışmanlık hizmetlerini özenli ve güvenli bir biçimde sunmayı gözetir ve farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış profesyonellerle çalışır. Kendi ekibinin yanı sıra ülkenin önde gelen akademisyen ve uzmanlarından müteşekkil geniş bir bilgi ve tecrübe ağına sahip olan ofisimiz, müvekkillerinin güncel ve doğru bilgiye ulaşmasını hedefler. 
Astana Hukuk ve Danışmanlık, birçok alanda hukuksal çözümler üretmektedir. Bununla birlikte İnsan Hakları, İdare Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Göçmenlik Hukuku, Vatandaşlık Hukuku, Dernek ve Vakıflar, Sözleşmeler ekibimizin yoğunlaştığı alanlardır. 

ÇALIŞMA SAHAMIZ 
Astana Hukuk ve Danışmanlık, Türkiye genelinde hukuk ve danışmalık hizmeti yanında başta komşu ve Türk Cumhuriyetleri ile Çin olmak üzere birçok ülke kapsamında danışmanlık ve çözüm üretme yeterliğine sahiptir. Türkiye’nin tüm illerinde yerel hukuk büroları ile iş birliği olanağı sunmaktayız.
Günün herhangi bir saatinde ulaşılabilir uzman ekibi ile hukuksal konuların her aşamasında yanınızda durup, size hukuki güvenlik sağlama adına ihtiyaç duyduğunuz hukuk hizmeti sunar.